دکوراسیون اتاق نشیمن

دکوراسیون اتاق نشیمن

فضايي است که غالبا افراد خانه بيشتر وقت خود را در آن سپري مي کنند. اين فضا با توجه به نوع معماري خانه ممکن است با کاربري هاي ديگر مثل (اتاق تلويزيون) يکي باشد.

از نکاتي که بايد در انتخاب يا طراحي مبلمان اين قسمت در نظر گرفت مي توان به موارد زير اشاره کرد :

1. با توجه به اينکه اين مبلمان در اکثر ساعات شبانه روز مورد استفاده قرار مي گيرد بايد بسيار راحت بوده و از لحاظ ارگونومي به کمر ، گردن و پاها آسيب نرساند.

2. ارتفاع در نظر گرفته شده براي سطح نشيمن اين مبلمان بايد با سطح ميز تلويزيون و ارتفاع ميز جلوي آن هماهنگ باشد تا استفاده از آن را راحت تر کند.

3. وجود پشتي بلند يا قسمتي براي پشت سر لازم بوده تا براي استفاده طولاني به گردن آسيبي نرسد ، به عنوان مثال مي توان از مبلمان يک يا چند تکه تمام پارچه اي با دسته هاي نرم و تشکچه هاي حجيم استفاده کرد.

پذيرايي

اين فضا ملزم به رعايت دو خصوصيت مي باشد ؛ اول اينکه براي ميهمان فضايي راحت . گرم و صميمي ايجاد کند دوم اينکه به جهت احترامي که در همه جاي دنيا براي ميهمانان قائل مي شوند اين فضا بايد بسيار محترمانه و رسمي باشد.

با توجه به اينکه اين دو نکته با هم در تضاد مي باشند ، از تلفيق اين دو مورد مي توان اينگونه نتيجه گرفت که مبلمان پذيرايي در عين شکيل بودن و حفظ حالت رسمي بايد از نظر فرم و ساخت بسيار راحت باشند تا ميهمانان از نشستن به مدت نسبتا طولاني روي آن احساس خستگي نکنند.

تماس با شرکت

تلفن های تماس :

0912 - 3781833 , 0916 - 3052701

پست الکترونیک :

info@Darkoob-co.ir

نشانی شرکت :

ایران ، اهواز ، خیابان اصلی زیتون ، نرسیده به میدان چیتا ، طبقه دوم بانک پاسارگاد

Follow Us