برخی از پروژه های شرکت دکوراسیون داخلی دارکوب

طراحی دیزاین اتاق بچه

توضيح فارسي : اتاق کودکان و نوجوانان قلمروي مخصوص آنان است. آنجا براي آنان همچون جهان بزرگ تصور مي­شود. کودکان در اتاقشان بازي مي­کنند ، به موسيقي گوش فرا مي­دهند ، در روياهاي خود فرو مي­روند ، کتاب مي­خوانند ، نقاشي مي کنند و . . .

اتاق آنان بايد به گونه­اي باشد که حواس و حس کنجکاوي آنان را برانگيزد. از اين رو بهترين فضاها جهت کودکان ميبايست رنگارنگ ، جذاب ، پر مشغله و منظم ، پر نشاط ، با اين حال آرامش بخش و بي­خطر باشد .
کودکان و نوجوا­نان مي­آموزند که چگونه در محيط زندگي خويش استعداد­ها و توا­ناييهاي طبيعي خويش را به کار ا­ندازند و به عمل محيط چگونه عکس­العمل نشان دهند ، چه نوع تحصيل و شغلي را انتخاب کنند ، در پوشيدن لباس ، سخن گفتن ، نوع تغذيه و همه خواستهاي خود ، محيط را در نظر مي گيرند .از سوي ديگر تا به حال با بچه­هايي که دچار عارضه­هايي از قبيل : شب ­ادراري ، اضطراب ،ترس ، بيش فعالي و يا موارد ديگر هستند برخورد داشته­ايد ، آيا تا به حال به اين موضوع توجه داشته­ايد که مي­توان بخشي از علت وقوع چنين عارضه­هايي و يا شايد تثبيت چنين عارضه­هايي در بچه­ها مربوط به محيط آنهاست .اتاق مخصوص بچه ­ها ، قلمروئي است که زمان زيادي را در آن سپري ميکنند و به عبارت ديگر اصلي ترين مکاني است که شخصيت آنان در آنجا شکل گرفته است و از اهميت بسياري برخوردار است .بي شک مهمترين دغدغه پدرها و مادرها رشد و نمو هر چه بهتر فرزندانشان مي­باشد آنان دوست دارند که در آينده فرزنداني موفق ، باهوش، با استعداد و اجتماعي داشته باشند و در اين راستا تلاش مي­کنند .
PSYCHOLOGICAL DECORATIONمتدي است که از تلفيق علم روانشنا­سي و دکوراسيون داخلي بوجود آمده است . در اين متد ابتدا با کمک گرفتن از متخصصين روانشناسي اقدام به آناليز کودکان مي­شود .

قيمت ها:

قیمت مصرف کننده   ریال

اطلاعات بيشتر :

واحد شمارش :

عدد

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

2839

تماس با شرکت

تلفن های تماس :

0912 - 3781833 , 0916 - 3052701

پست الکترونیک :

info@Darkoob-co.ir

نشانی شرکت :

ایران ، اهواز ، خیابان اصلی زیتون ، نرسیده به میدان چیتا ، طبقه دوم بانک پاسارگاد

Follow Us