برخی از پروژه های شرکت دکوراسیون داخلی دارکوب

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی منزل

توضيح فارسي : در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی منزل یکی از المان های مهم نحوه ی چیدمان وسایل و مبلمان روی فرش است. اساسا سه روش برای چیدن وسایل روی فرش وجود دارد:
1- همه ی وسایل کاملا روی فرش: در این حالت فرش به انداره ی کافی بزرگ هست که همه ی وسایل روی آن جا شود. این روش لوکس بودن فضا را القا می کند. اگر این حالت را انتخاب کردید، مدنظر داشته باشید که هرچه فرش بزرگتر بهتر. البته حداقل بین 30 تا 45 سانتی متر از کف باید در چهار طرف فرش مشخص باشد.
2-هیچ وسیله ای روی فرش نباشد: اگر اتاق شما کوچک است این حالت به کاهش هزینه ها کمک می کند. توجه داشته باشید که فرش در این گزینه باید نمایان باشد. فرش می تواند تا پایه های جلویی وسایل ادامه داشته باشد که این اندازه برای فرش هایی که یکدست باشند یا بافت خاصی داشته باشند مناسب است. فرش نباید زیادی کوچک باشد در غیر این صورت حس کم بودن را القا می کند و مانند یک انتخاب بدون برنامه و لحظه ی آخری از کیفیت دکوراسیون شما می کاهد.
3- قرار دادن پایه های جلویی وسایل روی فرش: این گزینه همبستگی را برای چیدمان شما به همراه دارد. از لحاظ بصری این حالت حس یک فضای تعریف شده و باز بودن محیط را همزمان به ارمغان می آورد.

منبع:

قيمت ها:

قیمت مصرف کننده   ریال

اطلاعات بيشتر :

www.Darkoob-co.ir

واحد شمارش :

عدد

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

2291

تماس با شرکت

تلفن های تماس :

0912 - 3781833 , 0916 - 3052701

پست الکترونیک :

info@Darkoob-co.ir

نشانی شرکت :

ایران ، اهواز ، خیابان اصلی زیتون ، نرسیده به میدان چیتا ، طبقه دوم بانک پاسارگاد

Follow Us