برخی از پروژه های شرکت دکوراسیون داخلی دارکوب

معماری داخل ساختمان

توضيح فارسي : شرکت معماري و دکوراسيون داخلي دارکوب همواره بر اين بوده است که با ترکيب علم معماري، دانش روانشناسي، روندهاي روز دنيا و هنر ايراني خدمات معماري هم تراز با کشورهاي برتر دنيا عرضه کند و سابقه ي نزديک به ده ساله شرکت و انجام پروژه هاي گوناگون در شهرهاي مختلف از يک سو و بهره مندي از متخصصين رشته هاي گوناگون چون معماري،عمران، مکانیک و روانشناسي از سوي ديگر ما را در اين مهم ياري مي دهند. اين شرکت با هدف ارتقا کيفيت خدمات خود به مشتريان خوزستاني، شعبه استان خوزستان خود را در شهر اهواز تاسيس نموده است. اميد اينکه خدمات شرکت قدمي باشد براي آرامش بيشتر در محل هاي زندگي و سودآوري و بازدهي بيشتر در محل ها ي کار و در نهايت گامي در مسير ارتقاي کيفيت زندگي مردم.

لطفا با مراجعه به بخش گالری از نمونه کارهای شرکت دیدن فرمایید.

اتاق های خواب جایگاهی کلیدی در معماری داخل ساختمان دارند. اگر در اتاق خواب پنجره وجود دارد، طراحی داخل ساختمان را به گونه ای انجام دهید که ورودی اتاق خواب مقابل پنجره باز شود. به این ترتیب طراحی داخلی اتاق خواب بسیار جذاب تر می شود.
یک گشودگی کوچک منظره راچنان در احاطه خود میگیرد که گویی تابلوی نقاشی بر دیوار قرار گرفته است . یک پشودگی بلند وباریک تنا اشاره ای گذرا دارد به انچه بیرون از اتاق اس و یک گشودگی بزرگ منظره ای گسترده را در مقابل اتاق می گشاید . یک پنجره عریض و بزرگ میتواند انسان را در متن یک منظر قرار دهد
یک پنجره با قرار گرفتن در کنج یک اتاق میتواند جهتی قطری به فضا ببخشد موقعیت این پنجره میتواند به نحوی باشد که منظره مورد نظر از یک مکان خاص در اتاق قابل دیدن باشد .
تعدادی پنجره متوالی قادرند چشم اندازی را تقسیم و انسان را به حرکت در فضا تشویق کند.
منبع: برگرفته از کتاب فرم فضا نظم نوشته فرانسیس.د.ک.چینگ

قيمت ها:

قیمت مصرف کننده   ریال

اطلاعات بيشتر :

www.Darkoob-co.ir

ساخت كشور :

ایران

واحد شمارش :

عدد

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

7701

تماس با شرکت

تلفن های تماس :

0912 - 3781833 , 0916 - 3052701

پست الکترونیک :

info@Darkoob-co.ir

نشانی شرکت :

ایران ، اهواز ، خیابان اصلی زیتون ، نرسیده به میدان چیتا ، طبقه دوم بانک پاسارگاد

Follow Us