برخی از پروژه های شرکت دکوراسیون داخلی دارکوب

اجرای دکوراسیون داخلی

توضيح فارسي : شرکت معماري و دکوراسيون داخلي دارکوب همواره بر اين بوده است که با ترکيب علم معماري، دانش روانشناسي، روندهاي روز دنيا و هنر ايراني خدمات معماري هم تراز با کشورهاي برتر دنيا عرضه کند و سابقه ي نزديک به ده ساله شرکت و انجام پروژه هاي گوناگون در شهرهاي مختلف از يک سو و بهره مندي از متخصصين رشته هاي گوناگون چون معماري،عمران، مکانیک و روانشناسي از سوي ديگر ما را در اين مهم ياري مي دهند. اين شرکت با هدف ارتقا کيفيت خدمات خود به مشتريان خوزستاني، شعبه استان خوزستان خود را در شهر اهواز تاسيس نموده است. اميد اينکه خدمات شرکت قدمي باشد براي آرامش بيشتر در محل هاي زندگي و سودآوري و بازدهي بيشتر در محل ها ي کار و در نهايت گامي در مسير ارتقاي کيفيت زندگي مردم.

لطفا با مراجعه به بخش گالری از نمونه کارهای شرکت دیدن فرمایید.

بی شک تلویزیون یکی از المان های مهم در اجرای دکوراسیون داخلی می باشد. تلویزیون باید در ارتفاعی نصب شود که هماهنگ با سطح دید بینندگان (هنگام تماشا) باشد. بنابراین قبل از نصب تلویزیون به دیوار یا انتخاب میز زیر تلویزیونی حتما به نحوه ی نشستن و ارتفاع بینندگان به هنگام تماشای تلویزیون توجه کنید. هر چند فاصله ی نشیمن جلوی تلویزیون از تلویزیون ممکن است با توجه به سلیقه ی افراد متفاوت انتخاب شود ولی توجه به فاصله ی استاندارد می تواند برای افزایش کیفیت تماشا مد نظر قرار گیرد. برای پیدا کردن فاصله ی استاندارد متوسط کافی است سایز تلویزیون را در عدد 3.75 ضرب کنید. عدد حاصل به شما فاصله ی استاندارد متوسط را بر حسب سانتی متر می دهد. به عنوان مثال اگر تلویزیون شما 46 اینچ می باشد؛ فاصله ی استاندارد متوسط 172.5 سانتی متر (3.75x46) است.

جرای دکوراسیون داخلی - اجرای دکوراسیون داخلی شیک - اجرای دکوراسیون داخلی مدرن - اجرای دکوراسیون داخلی لوکس - اجرای دکوراسیون داخلی کلاسیک - اجرای دکوراسیون داخلی سنتی - اجرای دکوراسیون داخلی خانه - اجرای دکوراسیون داخلی منزل - اجرای دکوراسیون داخلی آپارتمان

منبع:

قيمت ها:

قیمت مصرف کننده   ریال

اطلاعات بيشتر :

www.Darkoob-co.ir

ساخت كشور :

ایران

واحد شمارش :

عدد

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

1431

تماس با شرکت

تلفن های تماس :

0912 - 3781833 , 0916 - 3052701

پست الکترونیک :

info@Darkoob-co.ir

نشانی شرکت :

ایران ، اهواز ، خیابان اصلی زیتون ، نرسیده به میدان چیتا ، طبقه دوم بانک پاسارگاد

Follow Us